Mobil

Android 4.0 kervanına HTC Rezound da katılıyor!

HTC Rezound da sonunda Android 4.0 güncelleştirmesi aldı.


Android Central'dan alınn habere göre HTC Rezound sonunda beklenen Andorid Ice Cream Sandwich güncelleştirmesini aldı. HTC Sense için de yayınlanan Android 4.0 güncelleştirmesi 299MB alan gerektiriyor. Geçtiğimiz günlerde ROM versiyonu çıkan güncelleştirme resmi versiyonunu alıyor.

Geçtiğimiz aylarda Verizon'un açıklamalarına göre cihazın resmi güncelleştirmesinin mayıs ortalarında yayınlanacağı belirtilmişti. Daha sonra Haziran ayında firma blogundan yaptığı açıklamayla gecikmeyi duyurdu. Temel özelliklerine değinecek olursak Rezound HTC'nin Beats Audio sistemiyle satışa çıkan ilk cihazıdır.

1343920381_rzound.jpg

Ayrıca 1.5 GHz çift çekirdekli Qualcomm, 1GB bellek, 1080p kayıt kapasitesine sahip 8 MP kamera ve 16 GB dahili hafızasıyla satışa çıktığı zamana bomba gibi gelmiş ve en iyi cihazlardan biriydi. Böyle bir cihazın aylar sonra Android 4.0 güncelleştirmesi alması biraz hayal kırıklığına uğratıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.