Mobil

Android 4.3, Galaxy S3'te ortaya çıktı

Samsung, satış rekorları kıran telefonu için Android 4.3 hazırlıklarına başladı.

Android 4.3, Galaxy S3'te ortaya çıktı

Samsung’un Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modelleri için Android 4.2.2 güncellemesini atlayıp doğrudan Android 4.3’e geçeceği yönündeki iddialar, son günlerin önemli gündem maddelerinden bir tanesiydi. Konuya ilişkin Samsung cephesinden herhangi bir açıklama henüz yapılmadı, ancak yaşanan son gelişmeler söz konusu iddiaları destekler nitelikte.

Kimi kaynakların Samsung Hindistan AR-GE bölümünde elde ettiği bilgilere göre Samsung, Galaxy S3 ve Note 2 için Android 4.3 hazırlıklarına başladı ve telefonlar doğrudan bu versiyona sahip olacak. Devam eden süreçte Avustralyalı GSM operatörü Telstra, resmi sitesinden Galaxy Note 2’nin güncelleme durumunu yenileyerek, üretici konumdaki Samsung’un direkt Android 4.3’e geçeceğini belirtmişti.

Yaşanan son gelişme ise Samsung’un Android 4.2 güncellemesini atladığını net bir şekilde ortaya koymaktadır. Elde edilen görsel Samsung Hindistan’ın Galaxy S3 için Android 4.3’ü test etmeye başladığını gösteriyor. Söz konusu güncellemenin ise yılın son çeyreğinde sunulması bekleniyor. 

1374476426_samsung-galaxy-s-iii-running-test-version-of-android-43.png

Yorumlar
Samsun bu s3 güncellemesini 4.3 yaparsa bu güne kadar kullandım samsun cihazlarina vediğim paralari hellal ediyor ve samsung cihazi almaya devam.
Cevapla
Misafir
Gelmez, once stock rom'a geri donmeniz lazim.
Cevapla
Misafir
Resmi güncelleme değil tabiki ama güncellemeye yakın olan rom idi ama vazgeçtiler rootlamadan odin ile kurdum güncelleme doğrudan gelmeyecek mi bana bumu yani
Cevapla
Misafir
Eğer yüklendiğiniz resmi güncelleme olsa odinle değil kies le yüklemiş olurdunuz. Sizin de dediğiniz gibi kullandığınız samsungun kullanıcılarla paylaştığı Final Sürümü değil, beta sürümü falandir. Ama o arkadaşın belirttiği modifikasyon olan rom yani rootlayip kurulan ve samsungun yayınladığı güncellemeyi alamayacak olan sürüm.
Cevapla
Misafir
ne alaka ya ben 4.2.2 kullanıyorum telide rotlamadım odin ile kurdum 4.3 feldiğinde de otamatik güncelleme gelir 4.2.2 nin geldiğinden haberiniz yok konuşuyorsunuz. Deneme final aşamasında ki sürümdür samsungun paylaştığı romdur.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.