Mobil

Android 4.3 ne zaman geliyor?

Android 4.3 Galaxy Nexus üzerinde de görüldü.

Android 4.3 ne zaman geliyor?

Android’in son sürümü Android 4.3 Jelly Bean Android hayranları tarafından merakla bekleniyor. Bu işletim sistemi ile ilgili son gelen bilgilere göre, yeni Jelly Bean güncellemesi Android 4.3, eski cihazlarda bile çalışabilecek.

Bu Android sürümü hakkında Google bir bilgi vermiyor ancak, Bluetooth SIG'den yayımlanan yeni raporda Android 4.3 güncellemesinin yakın zamanda geleceği görülüyor. Google, Galaxy Nexus üzerinde yaptığı testler ile şu anda Bluetooth standartlarında bir sorun olup olmadığını anlamaya çalışıyor.

1371379607_samsunggalaxynexus.jpg

Yayınlanan raporda Galaxy Nexus'un hangi Android sürümünü kullandığı belli değil ancak bunun tesadüf olmadığı ve testlerin Android 4.3 güncellemesi için yapıldığı iddia ediliyor.

Android 4.3’ün ne zaman geleceği belli değil ancak Androd 5.0 sürümünün yıl sonunda yayınlanacağı düşünüldüğünde en kısa sürede geleceği düşünülüyor. Sürümün Galaxy Nexus üzerinde test edilmesi eski cihazlara da bu sürümün gelebileceğini gösteriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.