Mobil

Android 4.3 ve beyaz Nexus 4 çıkış tarihi

Google I/O etkinliğinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Android 4.3 ve Nexus 4 için yeni bir tarih ön görüldü.

Android 4.3 ve beyaz Nexus 4 çıkış tarihi

Google I/O etkinliğinde duyurulması beklenen Android 4.3 ve beyaz renkli Nexus 4 için yeni bir tarih ön görüldü. İşletim sisteminde yapılacak küçük bir güncelleme ve sadece renk noktasında farklılık sunması beklenen Nexus 4 heyecan yaratmayabilir,ancak iddialar beyaz Nexus 4’ün 10 Haziran’da Android 4.3 ile birlikte Play Store’da satışa sunulacağı yönünde.
1368765014_google-lg-nexus-4-white-leak.jpg

Çoğumuz Google’ın dünkü büyük açılışta Android 4.3’ü açıklamasını bekliyorduk, fakat şirket Android işletim sistemini yükseltmeden önce API yeteneklerini sergileyerek, bunların görünür kılınması istedi. Android 4.3 hakkında henüz net bilgiler yok ve küçük çaplı bir güncelleme olması bekleniyor. Bluetooth Smart desteğinin geleceği resmi olarak bildirilirken, API seviyesi 18’e çıkarılacak.

Haziran ayında Nexus 4 ile başlaması beklenen Android 4.3 kısa süre içerisinde diğer Nexus modellerde de kullanılabilir hale getirilecektir. 10 Haziran’da satışa sunulan beyaz Nexus 4 de 299 dolardan satışa sunulacak.


Yorumlar
Misafir
doru soyluyon adamlar bizi soymak icin calisiyorlar
Cevapla
Misafir
doru soyluyon adamlar bizi soymak icin calisiyorlar
Cevapla
Misafir
lütfen google bu nexus lari lg ye verme artık nexus4 lg olduğu için almıyorum yada kesin almıştım
Cevapla
Atila Toptas
Teknoloji sürekli sürekli gelişiyor bunun sonu yok ceplerimizde çok maddi olarak bu konuda zarar görüyor
Cevapla
gakko
gercekten bu alınır
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.