Mobil

Android 4.3 vs Android 4.2.2 karşılaştırma! Video

Google'ın tanıttığı Android 4.3 ve Android 4.2.2 karşılaştırma videosu haberimizde!


Android kullanıcıları Android 4.3 Jelly Bean sürümünün getireceği yenilikleri bekliyorlar. Yeni Android sürüm dün Google’ın düzenlediği etkinlikle tanıtıldı. Peki Yeni sürümün Android 4.2.2 versiyonundan ne farkı var?

1374737768_android.png

Bu iki sürümü karşılaştıran bir video yayınlandı ve aradaki fark gözler önüne serildi. Yapılan karşılaştırmada iki sürüm arasında çok fazla farkı olmadığı görülüyor ancak, 4.3 hız olarak 4.2’ye fark atıyor. Normal telefon işlevlerinde gezinme ve web sayfalarında gezinmede 4.3 daha hızlı görünüyor.

Aşağıda bu karşılaştırma videosunu izleyebilirsiniz.

Yeni Android sürümü hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşünce ve fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
Zaten fark yeni özelliklerle değil daha çok stabilite üzerinde kendini belli edecek diye düşünüyorum çünkü andoridin ihtiyacı olan şey şuanda stabillik. Aynı zamanda büyük değişikliklerde kod adı da değişir genel olarak bunun çok bir yenilik getirmeyeceği belliydi. Hata düzeltme üzerine bir güncelleme
Cevapla
Misafir
fark buysa gerek yok bence
Cevapla
Misafir
ikisi ayni hicbir ozelligi yok kandirmaktan baska birsey yapmiyorlar
Cevapla
Misafir
Gakkoya göre kısa süre içinde Android 5.0 çıkar 4.3 hiçe çıkar... Rumuz : G@kko
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.