Mobil

Android 4.4 KitKat bu Galaxy modellerine geliyor!

Samsung'un bu galaxy versiyonlarına Android'in son sürümü Android KitKat geliyor.


Sammobile sitesinin kaynaklarının sızdırdığı Samsung’un Knox güvenlik paketi ile Android 4.4 KitKat sürümünün hangi Samsung cihazlara geleceği ortaya çıktı.

Sızdırılan KNOX belgesine göre, Samsung’un orta sınıf diyebileceğimiz cihazları Galaxy S4 Mini ve Galaxy Mega ve sürümlerine, Andrid 4.4 KitKat güncellemesi gelecek. KNOX güvenlik paketi için yayınlanan belgede iki cihaz görünse de, Galaxy Mega’nın hem 6.3 hem de 5.8 inç’lik versiyonun bu sürüme güncelleneceğini belirtelim.

1381237141_samsung-event-display-booth-focus-s-ii-2-windows-phone-8.jpg

Görüntüye bakılırsa, Galaxy Mega (şu anda piyasada olan 6.3 ve 5,8 inç sürümler) ve Galaxy S4 Mini sahipleri Android 4.4 yükseltmesi ile birlikte KNOX’a önceden yüklenmiş olarak sahip olacak.

1381237387_samsung-knox-android-4.4.jpg

Belgeye göre herhangi bir güncelleme görünmese de, Galaxy S3, S4 ve Note 2 için Android 4.4 güncellemesinin yapılacağı Samsung tarafından zaten dolaylı yoldan doğrulanmıştı. Ayrıca, Android KitKat’ın orta sınıf cihazlara güncellenebileceği de söyleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.