Mobil

Android 4.4 Kitkat güncelleme tarihi LG G2 sahiplerini üzecek

LG Electronics, LG G2 için Android 4.4 güncelleme tarihini duyurdu.


Android 4.4 KitKat sürümü duyurulduğundan beri mobil kullanıcılar merakla kendi cihazlarına gelecek güncellemeyi bekliyor. Bazı firmaların bu güncellemeyi kullanıcılarına ne zaman vereceği biliniyor ama bazılarının ne zaman sunacağı belirginsizliğini koruyor.

LG G2 için Android 4.4 KitKat güncellemesinin geleceği zaten biliniyor ancak şimdiye kadar bir tarih verilmemişti. Daha önce yayınlanan haberlerde LG G2 için Android 4.4 güncellemesinin bu ayın sonunda veya önümüzdeki ayın başında geleceği söylenmişti. Akıllı telefon sahipleri üzülecek ancak, LG Electronics’in attığı tweete göre bu güncelleme o kadar da yakın değil.

1385635694_4.4-g2-twitter-screenshot.jpg

Koreli şirket, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, LG G2 için Android 4.4 KitKat güncelleştirmesinin 2014’ün ilk çeyreğinde ilk olarak sadece Almanya için yayınlanacağını duyurdu. Muhtemelen Ocak ve Mart ayları arasında yapılacak olan güncellemenin aynı dönemde diğer Avrupa ülkelerini de verilmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.