Mobil

Android 4.4 Kitkat için bir kez daha ekim ayı işaret edildi

KitKat'ın ilk olarak Nexus 5'te yer alması bekleniyor.

Android 4.4 Kitkat için bir kez daha ekim ayı işaret edildi

Ekim ayı içerisinde Android 4.4 KitKat'ın tanıtılacağı yönünde birçok haber gündeme geldi. Geçtiğimiz yıl Android 4.2 ve Nexus 4'ün ekim döneminde tanıtılması dikkate alındığında, Android 4.4 için de bu aralığın işaret edilmesi olası bir gelişme. Android 4.4'ün ekim ayında tanıtılması neredeyse kesinlik kazanan bir detay haline gelse de, bu durumu onaylayan haberlerin gündeme gelmesi harika bir gelişme olarak değerlendirilebilir. Alman Kit Kat Facebook sayfası da, yöneltilen bir soru üzerine Android 4.4 KitKat işletim sisteminin ekim ayı içerisinde tanıtılacağını bildirdi.

1379657628_kitkat.jpg

Konuya ilişkin değerlendirme Nestle Kit Kat sayfasında yapıldı fakat Google ile ortak bir pazarlama süreci başlatan Nestle'nin resmi tarihten haberdar olması hiç de şaşırtıcı olmasa gerek. Android 4.4 KitKat'ın ilk olarak Google'ın yeni nesil referans telefonu Nexus 5'te yer alması bekleniyor. Google ayrıca aynı etkinlikte Nexus 10 tablet modelini de yenileyebilir. 

Yorumlar
Misafir
2020 nin ekim ayında da s3 kullanıcılarına gelir...
Cevapla
Misafir
ben nexus 4 kullanıcısıyım. Android 4.3 ile 3g ve wi-fi'daki dalgalanma problemleri ve tuş kilidinden çıkıldığında dijital saatteki değişme sorunu çözülememiş. Ayrıca ara sıra telefonun sol tarafındaki ses tuşları çalışmıyor, telefonu kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Umarım Android 4.4 ile bu sorunlar çözülür.
Cevapla
Misafir
4.3 te sistem iyileştirmeleri harici bir değişim yaşayamamıştık ..kullanıcı arayüzündeki google sadeliği eşliğindeki değişimleri merakla bekliyorum .. A.K.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.