Mobil

Android 4.4 Nexus 4, Nexus 7 ve Nexus 10 için ne zaman gelecek?

Android 4.4 KitKat yayın tarihi haberimizde!

Android 4.4 Nexus 4, Nexus 7 ve Nexus 10 için ne zaman gelecek?

Haftalar sonra, yayınlanan bir çok haber ve söylentinin ardından gelen Android’in yeni sürümü 4.4 KitKat sonunda geldi. Google Nexus 5 ile yayınladığı yeni işletim sistemini çok yakın zamanda ilk olarak kendi cihazları için de sunacak.

Android’in saf halleriyle gelen Nexus telefon ve tabletlerden Nexus 4, Nexus 7 ve Nexus 10 sahipleri ne zaman güncellemeyi alacakları konusunda heyecanlılar.

1383246360_basliksiz-1.jpg

Nexus telefon ve tabletlere Android 4.4 KitKat’ın önümüzdeki hafta geleceği belirtiliyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy S4 ve HTC One’ın da Android KitKat’ı en kısa zamanda alacak olan telefonlardan olduğu belirtiliyor.

Daha alt seviye telefonların da güncellemeyi alacakları belirtiliyor ancak henüz ne zaman alacağı açıklanmıyor.  Yapılan açıklamalara göre Samsung Galaxy Nexus'un güncellemeyi alamayacağı belirtiliyor. 1383246443_android-4.4-kitkat-release-date-detailed-coming-soon-to-nexus-4-nexus-7-nexus-10.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.