Mobil

Android 4.4.3 KitKat ne zaman yayınlanacak?

Android KitKat 4.4.3 test ediliyor!

Android 4.4.3 KitKat ne zaman yayınlanacak?

Birkaç haftadır Android KitKat’ın son sürümü KitKat 4.4.3 hakkında konuşuluyor. Bu sürümün küçük yeşil robotun bir sonraki küçük güncellemesi olduğu söyleniyor. Yani bu sürüm ile yenilikler olmayacak sadece küçük sorunlara çözüm getirilecek bir çeşit iyileştirme güncellemesi.

KitKat MR2 olarak bilinen (Android 4.4.1 ve 4.4.2 MR1 olarak bilinir) işletim sisteminin bu yeni sürümü nihayet test aşamasına girdi. Güncelleme Android ekibi dışında Google çalışanlarının yüzde birine dağıtıldı ve güncelleme şimdilik Nexus 4, Nexus 5, 2012 Nexus 7, 2013 Nexus 7 ve Nexus 10 cihazların yanı sıra Google Edition Moto X / G akıllı telefonlar için sınırlı olarak veriliyor.

1397133430_android-kitkat2.jpg

Güncellemenin OTA yoluyla önümüzdeki hafta içinde herkese dağıtılması planlanıyor. Ancak bu plan test aşmasında güncellemenin ne kadar başarılı olacağına göre değişebilir ve kesin bir tarih bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.