Mobil

Android 5.0 Jelly Bean'ın çıkış tarihi sızdırıldı!

Dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android'in son sürümü 5.0 Jelly Bean'ın tahmini çıkış tarihi belli oldu!

Android 5.0 Jelly Bean'ın çıkış tarihi sızdırıldı!

Milyonlarca insanın tüm dünyada aynı anda kullandığı işletim sistemi Android'in geçtiğimiz aylarda Ice Cream Sandwich güncellemesi resmen duyurulmuş, global olarak tüm dünyadaki donanım üreticileri tarafından yayınlanmaya başlamıştı.

1330869194_android-jelly-bean-545x460.jpg
Ice Cream Sandwich'in internete sızdırılma hikayesi gibi, yine tahminlerle adının Jelly Bean olarak adlandırıldığı Android 5.0'ın kesin gözüyle bakıldığı çıkış tarihi güvenilir kaynak olarak nitelendirilen bir teknolojisi sitesi tarafından verildi. 2012'nin 2. çeyreği diye yapılan tahminler doğru çıkmasa da, Android 5.0'ın yani Jelly Bean işletim sisteminin Google'ın 5. nesil Nexus'u ile birlikte 5 Kasım 2012 tarihinde yeryüzüne ineceği belirtildi.

Geçtiğimiz Android sürümlerine yapılan iddiaların doğruluğunun payı ve oluşan şartlar düşünüldüğünde tahminlerin yanlış çıkması için hiçbir engelin olmadığını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.