Mobil

Android 5.0 yüklü LG G2'nin de videosu yayınlandı

LG G2 kullanıcılarının merakla beklediği Android 5.0 güncellemesi yayınlanan videoyla kendisini gösterdi.

Android 5.0 yüklü LG G2'nin de videosu yayınlandı

Android 5.0 Lollipop yüklü LG G2’nin ekran görüntüsünün yayınlanmasının üzerinden neredeyse 20 gün geçti. LG tarafından henüz kesin bir tarih verilmese de, Android 5.0 güncellemesinin yılın ilk çeyreğinde LG G2 kullanıcılarıyla buluşması bekleniyor.

G2 kullanıcıları Lollipop güncellemesini sabırsızlıkla bekleyedursun, Android 5.0 yüklü LG G2’nin ilk videoları YouTube kanalıyla yayınlandı. Her iki video güncelleme sonrası telefon sahiplerini nelerin beklediğini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Videoları izlemeye geçmeden önce LG G2 kullanıcılarının güncelleme sonrası bambaşka bir arayüzle karşılaşacaklarının müjdesini verelim. Güney Koreli üreticinin ilk olarak G3’te yer verdiği ve sadeliği ön plana çıkardığı arayüz, Android 5.0 sonrası LG G2’ye sunulacak. Bunun yanı sıra Google’ın Android 5.0’da yer verdiği tüm özellikler de G2 kullancılarını bekleyen diğer yenilikler olacak.

Alt bölümden Android 5.0 yüklü LG G2 videolarına göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.