Mobil

Android 5.1.1 Nexus 4 ve diğer Nexus cihazlar için yakında geliyor!

Google, yeni gelen haberlere göre Android 5.1.1'i tüm Nexus cihazlarına yayınlamak için için hazırlanıyor!

Android 5.1.1 Nexus 4 ve diğer Nexus cihazlar için yakında geliyor!

Birkaç gün önce Android 5.1.1 sürümünün Android platformunu geliştirme için gerekli tüm kaynakları içinde bulunduran Android SDK yöneticisi aracında görüntülendiği haberini sizlere sunmuştuk. Yeni gelen haberlere göre Google, bu güncellemeyi yakın zamanda kullanıma sunacak.

Android Police sitesinin kurucusu Artem Russakovskii, Google+ hesabından yaptığı paylaşımda bilgiler resmen doğrulanmamış olsada Google'ın Android 5.1.1 Lollipop'u yayınlamak için hazırlandığını söyledi. Güncellemenin hafta sonunda ya da en geç önümüzdeki hafta yayınlanacağını belirten Russakovskii, güncellemenin akıllı telefonlar, tabletler ve Android Wear cihazları da dahil olmak üzere tümünü kapsayacağını söyledi. Ayrıca bu bilgilerin dışında başka bilgilerde veren Russakovskii, Google'ın yeni sürümünü Nexus 7(2013), Nexus 4 ve Nexus 9 için 5.1.1'in direkt verileceğini dile getirdi.

1428577208_img20150409123808.jpg

Bu açıklamalar resmi olmasa bile en çok Nexus kullanıcılarını sevindirdi diyebiliriz. Şimdi Nexus kullanıcılarına ilk elden Android'in yeni sürümünü almak için arkasına yaslanıp bir kaç gün veya hafta beklemek kalıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.