Mobil

Android 6.0.1 ile Galaxy S6 Edge'in yan kenarları daha işlevsel olacak (Video)

Android 6.0.1 ile Galaxy S6 Edge'in yan kenarlarına yeni özellikler geliyor.


Samsung Galaxy Note Edge ile başlattığı kavisli ekran özelliğini Galaxy S6 Edge ile devam ettirdi. Ancak Galaxy S6 Edge’in yana kayan ekranın çok fazla işlevsellik sunmuyordu.  Samsung, daha sonra cihaza verdiği güncellemeler ile de yan ekranlarda herhangi bir özellik sunmadı. Ancak yeni gelen haberlere göre Galaxy S6 Edge’e gelecek Android Marshmallow güncellemesi ile Galaxy S6 Edge yan ekranlara belirgin bir iyileşme gelecek.

1451290171_s6-edge-review-32.jpg

Samsung Galaxy S6 Edge üzerinde çalıştırılan Android 6.0.1 Marshmallow beta sürümü telefonun yan kenarların daha öncekine göre daha kullanışlı hale getireceğini gösteriyor. Apps Edge uygulaması sayesinde ekranın yan kısmında en son kullanılan uygulamalar ve ilgili uygulamalar için kısayolların listesine sahip bir görev paneli çıkıyor. Ayrıca Quick aracı ile S Planner, Hava, Twitter'da trend olanlar, Yahoo Finance ve Spor gibi özellikleri görebilirsiniz.

1451246009_the-new-fingerprint-scanner-is-embedded-inside-the-new-home-button.jpg

Aşağıda Android 6.0.1 Marshmallow beta yüklenmiş Galaxy S6 Edge'i izleyebilirsiniz.


1451290340_harika-6-google-chrome-eklentisi0.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.