Mobil

Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Huawei telefonlar

Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Huawei akıllı telefonlar hangileri? İşte ilk Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Huawei telefonlar!

Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Huawei telefonlar

Google’ın Android işletim sistemi onlarca telefonda kullanılıyor ve Android yenilendikçe telefonlara güncelleme geliyor. Android 7.0 Nougat Google’ın son Android sürümü ve Android telefon kullanıcıları bu işletim sisteminin güncellemesini merakla bekliyorlar.

1480584472_hw324014.jpg

Bazı üreticiler yavaş yavaş Android Nougat güncellemesine başlıyor ve muhtemelen güncellemeler yılbaşından itibaren çoğu telefonda başlayacak. Çinli üretici Huawei’de Android Nougat güncellemesini bazı telefonlarına sunacak. Android 7.0 Nougat ve EMUI 5.0 güncellemesi alacak olan Huawei telefonlar aşağıdaki gibi:

Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak Huawei telefonlar

- Huawei Mate 8
- Huawei P9
- Huawei P9 Plus
- Huawei P9 lite
- Huawei Nova
- Huawei Nova Plus

Bu modellerden daha eski olan telefonlar bu listeye eklenecek mi bilinmez ancak, başlangıçta Android Nougat güncellemesi alacak olan telefonların listesi yukarıdaki gibi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.