Mobil

Android 7.0 Nougat güncellemesiyle Galaxy Note 7 arayüzü Galaxy S7'ye gelecek

Samsung'un yeni işletim sistemi güncellemesiyle birlikte Galaxy Note 7'nin bazı özellikleri Galaxy S7'ye gelecek.

Android 7.0 Nougat güncellemesiyle Galaxy Note 7 arayüzü Galaxy S7'ye gelecek

Samsung, bu sene tanıttığı iki amiral gemisi akıllı telefonunu geliştirmek adına kolları sıvadı. Akıllı telefonların işletim sistemini ve arayüzünü geliştireceğini duyuran Güney Koreli şirket, yayımlayacağı Android 7.0 Nougat güncellemesiyle birlikte Galaxy Note 7'de bulunan bazı özelliklerin Galaxy S7'ye gelmesini sağlayacak ve her iki cihazın da daha hızlı çalışmasını sağlayacak.

Güncellemeyle birlikte gelecek olan yeniliklerden ilki Galaxy Note 7'ye özel olan Grace UX'in Galaxy S7'ye uyarlanacak olması. Samsung'un söylediğine göre Grace UX, şu an Galaxy S7'nin kullandığı yazılımdan daha hızlı. Grace UX'e kavuşacak olan Galaxy S7, bunun yanı sıra gelecek olan birçok yeni işletim sistemi güncellemesiyle birlikte daha hızlı olacak ve daha rahat bir kullanım sunacak. Ayrıca akıllı telefonun Always On Display özelliği de geliştirilecek.

1474572010_maxresdefault.jpg

Samsung'un patlayan telefonu olarak ismini duyuran Galaxy Note 7 ise performansını iyileştirecek olan sistem ve yazılım güncellemeleri alacak. Samsung'un bu güncellemeleri ne zaman yayımlayacağını şimdilik net olarak söyleyemiyoruz ancak tahminlere göre sadece birkaç ay içerisinde güncellemelerin her iki akıllı telefona da geldiğini göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.