Microsoft Arrow Launcher:Bir süredir beta sürecindeki bu arayüz uygulaması sonunda genel kullanıma açıldı. Arrow Launcher’ın en dikkat çeken özelliği, telefonu yavaşlatmaması. Oldukça ufak bir boyuta sahip olan uygulama, şık ve sade tasarım anlayışına hakim. Favori uygulamalarınızı ve favori kişilerinizin sürekli elinizin altında olmasını sağlıyor.

Launch by Quixey Launcher: Launch by Quixey, sadece Android için Google Play Store’de yer alan bir arayüz uygulaması. Uygulamayı yükleyerek telefonunuzun arayüzünü değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik ile çok sayıda yeni kısayol özelliğine sahip olabilirsiniz. Launch, en sık kullandığınız uygulamaları ve sık görüştüğünüz kişileri en üstte listeleyerek pratik bir kullanım vaad ediyor.

Backdrops:Backdrops, dolaylı olarak arayüzünüzü değiştirebileceğiniz bir uygulama. İçerisinde onlarca farklı kategori ve binlerce duvar kağıdı bulunuyor. Arayüz uygulamasından sonra zevkinize göre en uygun duvar kağıtlarını seçebilirsiniz.

Material Cards icons: Material Cards Icons uygulaması ile telefonunuzdaki tüm ikonları değiştirebilirsiniz. Tarayıcı, takvim, hesap makinesi gibi telefonun temel bileşenlerinin ve sonradan yüklediğiniz uygulamaların ikonlarını kendinize göre değiştirebilirsiniz. Uygulama, materyal tasarım anlayışıyla çizilmiş ikonlara sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.