Mobil

Android cebiniz için en iyi ücretsiz office yazılımları!

Bu ofis uygulamaları telefonlarınızın olmazsa olmazlarından!

Android cebiniz için en iyi ücretsiz office yazılımları!

Günümüz akıllı telefonların bilgisayarlardan pek farkı neredeyse kalmadı. Özellikle son zamanlarda çıkartılan akıllı telefonlar bilgisayarları elimize aldırmıyor bile.

O özelliklerde cihazlarda eksiklikliğini hissettiğimiz en önemli yazılımlardan birisi de ofis yazılımları şüphesiz. Sizler için Google Play Store'da yer alan ücretsiz ofis yazılımlarını biraraya getirdik.

Google Docs

Google Docs uygulaması kısa süre önce birçok yenilik ile güncellenen başarılı bir ofis uygulaması diyebiliriz. Android için özel olarak geliştirilen uygulama dökümanlarınızı kolayca bulmanız için geliştirilmiş.

Yeni arayüzü ile bir döküman oluşturabilir, mevcut dökümanları görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Zengin metin biçimlendirme (kalın, italik, altı çizili, yazı tipi rengi, arka plan rengi) gibi özelliklerin dışında pdf dosyalarınızı görüntüleyebiliyor ve kişi listenizdekilerle dökümanlarınızı paylaşabiliyorsunuz.

Google Play Store - Google Docs


Kingsoft Office

Ücretsiz ve kullanışlı bir Office uygulaması diyebileceğimiz Kingsoft Office ile DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX formatındaki dosyaları görüntüleyebilir; DOC, DOCX, XLS, XLSX formatında yeni dosyalar oluşturabilirsiniz. Kullanışlı arayüzü, bulut depolama servisi, tam ekran okuma modu, şifreli belgeleri açma ve şifreli belge oluşturma gibi özellikleriyle tüm gereksinimlerinizi karşılıyor.

Google Play Store - Kingsoft Office

 

Adobe Reader

Adobe tarafından geliştirilen Adobe Reader‘ı eminiz duymuşsunuzdur. PDF dosyalarınızı görüntülemek için en kullanışlı uygulama diyebileceğimiz Adobe Reader telefonumuzun ve tabletimizin olmazsa olmazlarından.

Google Play Store - Adobe Reader

Office Converter (Word, Excel)

Office Converter ücretsiz olarak Android Market’te yer alan uygulamalara sahip. Birçok dosya formatını diğer dosya formatlarına dönüştürebiliyorsunuz. Word (DOC, DOCX, ODF, ODT, OTT) dosyalarını PDF, RTF ve TXT formatlarına, Excel (XLS, XLSX, XLT, ODS, OTS, SXC, STC) dosyalarını PDF ve WebPage(HTML) formatlarına, PowerPoint (PPT, PPTX, ODP, OTP, SXI, STI, POT, SXD, ODG) dosyalarını da PDF, Flash (SWF) ve WebPage(HTML) formatlarına çevirebiliyorsunuz. Bu uygulamanın dışında geliştiricinin; Word to PDF, Excel to PDF ve PowerPoint to PDF gibi uygulamalarını da görebilirsiniz.

Google Play Store - Office Converter

 

Documents To Go

Documents To Go uygulaması Android Market’teki en çok indirilen ofis uygulamalarından birisi. Uygulamanın ücretli (14,99$) ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü bulunuyor. Full versiyonu satın aldığınızda;

  • Word, Excel ve PowerPoint dosyaları oluşturma, görüntüleme ve düzenleme. PDF dosyalarını yüksek kalitede görüntüleme
  • Parola korumalı Word & Excel 97-2008 dosyalarını destekleme
  • Google Docs desteği
  • Windows için ücretsiz olan programı sayesinde USB kablosu ile telefonunuz ve bilgisayar arasında senkronizasyon yapabilme
  • Word To Go – Zengin metin biçimlendirme (italik, kalın, altı çizili, yazı tipi rengi, hizalama, listeleme, tablo oluşturma, sözcük sayımı, dipnotlar ve arama vs…)
  • Sheet To Go – 111 fonksiyon (hücre sayısı, sayfa biçimlendirme, satır ve sütun tercihleri, otomatik sığdırma seçenekleri, sıralama, kes, kopyala, yapıştır, geri al, tekrar vs…)
  • Slideshow To Go – “flick” özelliği sayesinde slaytlar arasında inceleme notları ekleme, zamanlama, prove, ne zaman biteceğini ayarlama gibi özellikler
  • PDF To Go – PDF dosyalarındaki seçip kopyalama, sayfa görünümü yapabilme, arama seçenekleri

Documents To Go uygulamasının ücretli sürümünü buraya tıklayarak satın alıp, indirebilirsiniz.

Documents To Go uygulamasının ücretsiz sürümünü ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

ThinkFree Office Mobile Viewer

ThinkFree MS Office dokümanlarını mobil cihazınızda görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

ThinkFree Office Mobile Viewer Word, Excel ve Powerpoint MS Office dokümanlarını görüntülemenize, e-posta yoluyla bu dokümanları göndermenize ve görüntülemenize ve Google Docs entegrasyonuna sahip ücretsiz bir uygulamadır.

1344947037_thinkfree-office-mobile-viewer-45.png
ThinkFree Office Mobile Viewer
, Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir Microsoft Office uygulamasıdır.

Google Play Store - ThinkFree Office Mobile Viewer

Yorumlar
Misafir
laptopu elime almiyorum 3yildir aklima bile gelmiyor bu tlf harika
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.