Mobil

Android cihazlar için en iyi 10 ekran kilidi uygulaması

Android telefonunuzun ekran kilidini değiştiriyoruz

Android cihazlar için en iyi 10 ekran kilidi uygulaması

Android işletim sisteminin en önemli özelliklerinden birisi istediğiniz arayüzü ve temayı telefonunuzda kullanabilmenizdir. Telefonunuza özelleştirilmiş ROM'lar ile telefonunuzu hızlandırabilir farklı kilit ekranları ile kullanıcı deneyimini iyileştirebilirsiniz.

Bizde sizlere Android ekosisteminin en iyi 10 kilit ekranını tanıtmak istedik. İçlerinden en beğendiğinizi telefonunuza kurabilirsiniz.

Cover Lock Screen

Henüz Beta sürümündeki bu uygulamayı indirdikten sonra ikonlarınızı ekranın istediğiniz yerine taşıyabiliyorsunuz. İndirmek için buraya tıklamanız yeterli.

1412254752_cover-lock-screen.jpg

Echo Notifications

Bu uygulama ile bildirimleri kilit ekranınızda görebiliyorsunuz. Oldukça etkili bir uygulama olan Echo Notifications'ı buradan indirebilirsiniz.

1412254891_echo-notifications.jpg

 Sparky

Bu uygulama kilit ekranınızın bir temaya dönüşmesini sağlıyor. En büyük sorunu ise şekil yada PIN girişine izin vermemesi. Kilit ekranını buradan indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

1412255120_sparky.jpg

LokLok

Bu uygulama ile kilit ekranınızdaki fotoğraflara farklı çizimler ekleyebiliyor ve böyle görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Dikkat çeken bir uygulama. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1412255369_loklok.jpg

Locket

Bu uygulama ile kilit ekranınızda istediğiniz haberlerin akışını sağlayabiliyorsunuz. Programı kurduktan sonra kilit ekranınızda hangi alanların geçiş yapacağını seçiyorsunuz ve gerisini programa bırakıyorsunuz. Şu anda Türkçe dil desteği mevcut değil ama İngilizce olarakta bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Kilit ekranını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1412255859_locket.jpg

dodol Locker

Listemizde en iyi klilit ekranlarından birisi olan Dodol Locker kendi içinde farklı kilit ekranlarını kullanıcılarına sunmaktadır. Sürekli güncellenen kilit ekranlarını indirmeniz mümkün. Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1412256798_dodol-locker.jpg

Go Locker

Listemizde en çok indirilmeye sahip olan bu uygulamayı mutlaka denemişssinizdir diye düşünüyoruz. Farklı temalara ve farklı kilit ekranlarına sahip olan ve 100 milyondan fazla indirilmeye sahip olan bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz. 

1412257536_go-locker.jpg

Locker Master

Animasyonlu görsellerle süslenmiş bu uygulamayı buradan indrebilirsiniz. 

1412257644_locker-master.jpg

C-Locker

Telefonunuza farklı temalar yükleyebileceğiniz bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz. 

1412257745_c-locker.jpg

MixLocker

Bu kilit ekranı ile farklı farklı arka planlara sahip olabiliyorsunuz. İndrimek için buraya tıklayabilirsiniz. 

1412257964_mixlocker.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.