Yüz tanıma kilidi
Sadece PIN kodu girerek değil, yüz tanıma özelliğini kullanarak da telefonunuzu kilitleyebilirsiniz. Bunun için Ayarlar>Ekran Kilidi>Yüz Tanıma kısmına girin.

Ekran görüntüsü almak
Telefonunuzun ekran fotoğrafını çekip kaydetmek mi istiyorsunuz? iPhone'larda Home+Power tuş kombinasyonuyla bu mümkünken, Android cihazlarda ise Home+Power ve ses açma butonlarına tıklıyoruz. Böylece ekranın ışığı yanıp sönecek ve ekran görüntüsü kaydedilecek.

Çağrı geldiğinde yapılacaklar
Bir çağrı aldığınıda avucunuzu telefonun orta noktasına temas ettirerek cihazı sessize alabilir, ya da elinizi kaydırarak ekran görünütüsünü alabilirsininiz. Bunun için Ayarlar'a girerek Palm Motion özelliğinin açık olduğuna emin olun.

Fotoğraf ve videolarınızı filme dönüştürün
İlk olarak Google Plus uygulamasına giriş yapıp ayarlardan Auto Backup (Otomatik Yedekleme) özelliğini açın. Artık çekilen her fotoğraf Google Plus uygulamasındaki klasörde saklanacak. Ardından "Fotoğraflar" kısmının en üstündeki ufak video kamera ikonuna tıklayın. Daha sonra filminizde kullanmak istediğiniz dosyaları seçin, tarzınızı, arkaplan müziğinizi ve temanızı belirleyip gerisini Google+'a bırakın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.