Mobil

Android Fotoğraf düzenleme uygulaması: Photo Editor

Androidli cihazınızda olması gereken harika bir fotoğraf ve resim düzenleme uygulaması.

Android Fotoğraf düzenleme uygulaması: Photo Editor

Android platformunda bulunan binlerce fotoğraf ve resim düzenleme araçlarından bir tanesi de PHOTO EDİTOR. Uygulamanın kolay anlaşılabilir menüsü sayesinde çektiğiniz fotoğraflarınıza kolaylıkla yazı ve şekiller ekleyebilirsiniz. Çizim modu ile fotoğraflarınız üzerine istediğiniz şekilleri çizebilirsiniz. Uygulama ile tüm bu işlemleri ister cihazınızın kamerası ile çektiğiniz fotoğraflara isterseniz cihazınızın hafızasında yer alan fotoğraflara uygulayabilirsiniz. Uygulama kullanıcılarına PNG ve JPEG desteği sunuyor.Üzerlerinde değişiklik yaptığınız fotoğraflarınızı bu formatlarda kaydedebilirsiniz .İsterseniz JPEG formatında fotoğraflarınızın kalitesini de değiştirebilirsiniz. 

1382168086_img20131019101334.jpg

Uygulamanın SD kart desteği ile fotoğraflarınızı cihazınızdaki SD karta kaydedebilirsiniz.Uygulama üzerinde değişiklik yaptığınız fotoğraflarınızı paylaşma imkanı da sunuyor.Fotoğraflarınızı E-posta,Picasa,Facebook ve Twitter arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. 

PHOTO EDİTOR'ÜN ÖZELLİKLERİ

*Çizim moduyla resimlere yazı ekleyebilme

*Kolay döndürme il kesme ve yeniden boyutlandırma

*Kolayca ve tek dokunuşla düzenleme yapabilme

*Resimleri JPEG ve PNG olarak kadedebilme

*E-mail, Picasa, Facebook, Twitter aracılığyla resimleri paylaşabilme

*EXIF bilgisi görüntüleme, düzenleme ya da silebilme

*Manuel olarak boyut ekleyebilme

1382168536_img20131019101416.jpg

Uygulamamızın birçok dil desteğinin yanısıra Türkçe dil desteği de sunması ve tamamen ücretsiz olması oldukça güzel.Yeni güncellemeleri ile saydığımız araçlardan çok daha fazlasını sunmayı amaçlayan başarılı bir resim düzenleme editörü olan Photo Editor uygulamasını Android cihazınızda bulundurmanızda fayda var. 

Uygulamayı indirmek için:  Store - Photo Editor

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.