Mobil

Android için 'Bim Aktüel' yayınlandı!

Bim Aktüel ile birlikte haftalık indirimler cebinizde!


Türkiye'nin en büyük zincir marketlerinden olan Bim, teknoloji dünyamıza zaman zaman yaptığı indirimlerle konu olabiliyor, adından sık sık söz ettiriyordu. Bugün sizlerle paylaşacağımız haberde ise farklı bir şey sunacağız. Bir girişimci tarafından yapılam Bim Aktüel uygulaması gündemde beğeni alan konulardan birisi oldu.

Uygulamanın BİM ile alakası olmadığı belirtilen açıklamada, Bim ürünlerinin haftalık olarak yayınlandığı Aktüel sitesinden kullanıcıların mobil telefonlarına taşındığını görüyoruz. Her hafta düzenlenen indirim ürünlerinin listelendiği uygulama kolay arayüzüyle mobil uygulamalar arasında vazgeçilmeziniz olabilir.  

1385132360_bim-aktuel-2-0-s-307x512.jpg 1385132368_bim-aktuel-2-5-s-307x512.jpg

Bim mağazalarının haftalık indirim olan ürünlerini merak mı ediyorsunuz? Sorusuyla yayın hayatına başlayan uygulamayı hemen indirmek isteyen kullanıcılarımız buradan Google Play Store'a giderek rahatlıkla indirebilir, kolay gelsin. Uygulamanın Bim ile henüz resmi bir bağının olmadığını tekrardan belirtelim, ilerleyen günlerde Bim uygulamaya sahip çıkar mı bilinmez. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.