Mobil

Android için Bitdefender Antivirüs yazılımı ücretsiz!

Mobil siber tehditlerle savaşmak için Bitdefender, ödüllü Bitdefender Mobil Güvenlik ürününü Android kullanıcıları için 6 ay ücretsiz kullanıma sundu.

Android için Bitdefender Antivirüs yazılımı ücretsiz!

Bitdefender, Europol ve ENISA tarafından desteklenen, CyberSecMonth girişimiyle gurur verici bir ortaklığa imza attı. Mobil siber tehditler ve yıkıcı sonuçları hakkında farkındalığı artırmayı amaçlayan CyberSecMonth girişimi kapsamında ödüllü Bitdefender Mobil Güvenlik ürünü, mobil cihazları korumak için 6 ay ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

Bitdefender Türkiye de bu ortaklığa katkıda bulunmak için kampanyayı Türkiye’deki kullanıcılara da ulaştırmaya karar verdi. Bitdefender Türkiye kullanıcıları 1-6 Kasım 2016 tarihleri arasında ödüllü Bitdefender Mobil Güvenlik ürününü 6 ay ücretsiz olarak kullanabilecek.

1477987234_ekran-resmi-2016-11-01-11.00.00.png

Cihazın performansını neredeyse hiç etkilemeden kötü amaçlı yazılımlara karşı kusursuz koruma sağlayan Bitdefender Mobil Güvenlik ürünü, Android sürümlü akıllı saatlerde bulunan hırsızlık karşıtı özellikleri de kapsayarak dayanıklı gizlilik koruması sağlıyor.

Bitdefender uygulamasını 6 ay ücretsiz kullanmak için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.