Mobil

Android için BlackBerry Messenger videoda ortaya çıktı

Popüler mesajlaşma uygulamasının kısa süre içerisinde Android ve iOS cepehsinde yer alması bekleniyor.

Android için BlackBerry Messenger videoda ortaya çıktı

Uzun bir süredir Android ve iOS platformlarında yer alacağı konuşulan BlackBerry Messeneger uygulaması için geri sayıma geçilirken, söz konusu uygulamanın birkaç hafta içerisinde Play Store ve App Store’da yer alması bekleniyor.

Halihazırda günlük 50 milyona ulaşan kullanıcı sayısı ile en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan BlackBerry Messenger’ın Android ve iOS platformlarında yer alacak olmasıyla kullanıcı sayısında ciddi manada bir artış yaşanacak. Samsung ise Messenger Hub uygulaması altında BlackBerry Messenger hizmetini Afrika ülkelerinde Galaxy kullanıcılarına sunmaya başlamıştı.

Mesajlaşma uygulaması ilk seviyede BlackBerry kullanıcılarına sunulan özelliklerin tümünü sergilemeyecek. Mesajlaşma ve grup sohbet uygulamanın ilk aşamadaki özellikleri olacak. Yılsonuna doğru ise platformun tam performans sunması bekleniyor. 

Yorumlar
Misafir
Ülkemizde kayda değer bir gelişme olmadığı için zamdan başka admin doğal olarak haberlere yer vermiyor iyide yapıyor "30 Ağustos" beyfendi...
Cevapla
Misafir
bu da gelemedi gitti
Cevapla
Misafir
Birazcık da kendi güzel ülkemizin gelismelerinden haber verin mesala güneş enerjili araba #30Ağustos#
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.