Mobil

Android için en eğlenceli zeka oyunu: Mathiac

Android için geliştirilmiş hem eğlendirici hem de eğitici uygulama Mathiac Google Play'de!

Android için en eğlenceli zeka oyunu: Mathiac

Google’ın mobil işletim sistemi Android, oldukça geniş bir kitleye sahip ve kullanıcıların Google Play’den işlerine yarayacak tüm uygulamaları bulması mümkün. Geliştiriciler Andorid kullanıcıları için her türlü uygulamayı Android mağazasından sunuyor. Bu uygulamaların içinde Türk geliştiricilerin sundukları da oldukça dikkat çekici.

Türk geliştirici Ömer Dursun’un Google Play’de Android kullanıcılarına sunduğu  "Mathiac" oyunu bu dikkat çekici uygulamalar içinde bir örnek temsil ediyor. "Mathiac" oyunu, içinde toplama, çıkarma, çarpma ve bölme gibi temel matematik işlemlerini içeren, hem çocuklar hem de yetişkinler için tasarlanmış eğlenceli bir zeka oyunudur.

1427057707_1.png

Bloklar yukarıdan aşağı inerken, tüm soruları doğru yanıtlamanız gerekir. Doğru yanıtladığınız her bir adımda, oyun bir kademe hızlanarak sizi zorlayacaktır. Hem eğitici hem de eğlenceli bu oyunu sizde beğeneceksiniz.

Bu uygulama akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanmıştır.

Buradan Google Play'e giderek oyunu indirebilirsiniz.

İleriki sayfalarımızda oyuna ait ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.


1427057748_2.png
1427057755_3.png
1427057762_4.png
1427057769_5.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.