Dash Home isimli arayüz uygulaması, standart arayüz uygulamalarından oldukça farklı. Uygulama, tıpkı iOS arayüzü gibi her şeyi birkaç ekrana sığdırabiliyor. Yani arayüz haricinde bir uygulama menüsüne ihtiyacınız kalmıyor. Ayrıca arayüzün kendine özgü kısayol ayarlamaları bulunuyor. Bu farklı arayüz ücretsiz olarak sunuluyor.

Launchify pek detaylı bir arayüz değil. Bu launcher uygulamasının en önemli farkı size en çok kullandığınız uygulamaları kilit ekranında ve bildirim merkezinde sunması. Bu sayede her seferinde menüde uygulama aramak zorunda kalmıyorsunuz. Her şey elinizin altında.

LightLaunch isimli arayüz uygulaması, listemizin en şık çözümlerinden bir tanesi. Bu arayüz, telefonunuzdaki uygulamaları 3 boyutlu bir efekt ile size sunuyor. Klasik arayüzlerden sıkıldıysanız bu işinizi görebilir. LightLaunch’un 3 boyutlu efektini iPhone’lardaki Parallax efektine benzetebiliriz. Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

91 Launcher size bambaşka kapılar aralıyor. Bir arayüzden çok daha fazlasını sunuyor. Bu arayüz içerisinde yer alan bir markette 3000’den fazla renk, ikon ve duvar kağıdı kombinasyonunu bulabilirsiniz. Ayrıca 91 Launcher’ın içerisinde telefon hızlandırma, batarya koruma modu gibi ek özellikler de mevcut.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.