Mobil

Android için mükemmel fotoğraf galerisi uygulaması: F-Stop Media Gallery

F-Stop Media Gallery meta veri okuma ve EXİF bilgi görüntüleme yetenekleri ile en iyi Android fotoğraf uygulamalarından biri.

Android için mükemmel fotoğraf galerisi uygulaması: F-Stop Media Gallery

F-Stop Media Gallery, Android ile çalışan cihazlarınızda (tabletlerle de uyumlu) ÜCRETSİZ olarak sunulan; inanılmaz hızlı bir resim görüntüleyicisi, muhteşem bir fotoğraf düzenleyicisi ve kişisel medya arşivleyicisidir.

F-Stop Media Gallery her ihtiyaca göre tasarlanmıştır. Eğer profesyonel bir fotoğrafçıysanız ve fotoğraflarınızı depolarken etiketlemeniz gerekiyorsa F-Stop Media Gallery sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak demektir.

F-Stop medyalarınızı yönetirken fotoğraflarınızın içinde kendiliğinden bulunan (meta veri olarak bilinen) bilgiyi kullanan TEK Android uygulamasıdır. F-Stop endüstri standartlarını kullanır ve böylece Picasa, Windows Live, Photo Gallery, Lightroom, Aperture gibi popüler masaüstü uygulamaları ya da bu standartları kullanan herhangi bir program tarafından üretilmiş meta veriyi okuyabilir. Böylece F-Stop Media Gallery’nin dışında oluşturulmuş etiketlerinizi ve derecelendirmelerinizi korumanızı ve birçok uygulamanın yaptığı gibi medyalarınızı son değiştirilme tarihine göre değil, gerçek tarihine göre sıralamanıza olanak sağlar.

1442428071_img20150916211731.jpg

Albümler özelliğini kullanarak medyanızı daha ileri seviyede düzenleyebilirsiniz. İsterseniz kendiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı ekleyerek özel albümler oluşturabilir, isterseniz de Akıllı Albümler özelliğini kullanarak belirli koşulları taşıyan fotoğraflarınızı otomatik olarak albümlere atabilirsiniz. Ayrıca Pro versiyona geçiş yaptığınızda muhteşem Yuvalanmış Albüm özelliğine erişebilirsiniz. 

Son olarak F-Stop Media Gallery sayesinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı parola koyarak korumak artık çok kolay. Medyalarınıza bir kere parola koyduktan sonra artık diğer galeri uygulamalarında görünmeyecekler.

1442428091_img20150916211754.jpg

TEMEL ÖZELLİKLER
●Etiketlerinizi ve derecelendirmelerinizi doğrudan JPG resimlerinize ekler ve/veya diğer bütün desteklenen dosya türleri için sepet dosyalar yazar.
●Hızlı tarama özelliği
●Standart albümleri, akıllı albümleri ya da yuvalanmış albümleri kullanarak düzenleme
●Doğrudan fotoğraflarınızdan meta veri okuma (EXIF, XMP, IPTC)
●Medyaları gerçek çekilme tarihlerine göre sıralama
●Kolayca klasör ekleme ya da çıkarma
●Resim görüntüleyicideki kişiselleştirilebilir, küçük resim çubuğu
●Tam EXIF veri görüntüleme
●HD görüntüleme ve hareketli GIF desteği
●Kişisel gizlilik için parola koruması
●Bölge ve dil desteği
●Klasör, albüm, etiket, derecelendirme ve daha birçok kategoriyle görüntüleme
●Resimleri kesmeden, yakınlaştırıp konumunu kaydetme özelliği
●Resimler arasında slayt ve kaybolarak geçiş sağlayan slayt gösterisi modu
●Kopyalamak, taşımak, silmek ve yeniden adlandırmak gibi temel dosya işlemleri
●Medyalarınızı Facebook, Twitter, Instagram, Dropbox, Picasa, Skitch, Evernote, Google+ ve daha birçok popüler programı kullanarak paylaşabilme
●Stock Gallery, PicSay Pro, Photo Editor, AfterFocus Pro, Camera ZOOM FX, PicsArt ve daha birçok harici uygulamayı kullanarak medyalarınızı kolayca düzenleme
●Nexus 7, Nexus 10, Kindle Fire HD, Transformer Pad Infinity, Samsung Galaxy Note 10.1, Samsung Galaxy Tab ve Asus Transformer Prime gibi tabletler için optimize edilmiş arayüz.

Uygulamayı buradan Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.