Mobil

Android için Ninja Rush HD oyunu!

Aksiyon dolu, yepyeni bir Nınja oyununa hazır mısınız?

Android için Ninja Rush HD oyunu!

Android için yepyeni oyunları sizler için tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere tanıtacağımız oyunun adı Ninja Rush HD. Muhteşem aksiyon dolu bir oyunla karşınızdayız. Son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan birisi diyebilirim.

Oyunumuz 2.9 MB gibi ufak bir boyutu ve 10.000 - 50.000 gibi geniş bir indirilme sayısı ile bizlere geniş bir referans gösterebiliyor. Oyunumuzu telefonumuza indirdik, hemen başlıyoruz. Oldukça sade bir arayüz kullanılan oyunumuzun ilk ekranında kullanıcıları  rahat ve anlaşılır bir menü bekliyor.

1340261804_77.jpg

Oyundaki ilk menüden oyunumuza başladığımızda tabiki telefonumuzun da bundan büyük bir etkiye sahip olması gerek, ufak boyutuyla çok güzel bir grafik ve kaliteli bir ses yapısına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda Ninja kılığında hedefte bulunan şahısları ellerimizdeki jiletlerle öldürüyoruz.

1340263943_111.jpg
Oyun kontrol olarak son derece rahat bir kullanıma sahip, ekranına dokunduğumuzda Ninja zıplıyor, önümüze çıkan engelleri zıplayarak aşıyoruz. Oyunda müzik de çok uyumlu seçilmiş durumda, oyunu oynarken, ritime son derece alışıyorsunuz. İlerlemeli oyun severlerin seveceği olduça şirin bir oyun, öneriyoruz.

Oyunumuzu buradan indirebilirsiniz: Google Play Store - Ninja Rush HD

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.