Mobil

Android için Pixlr-o-matic

Pixlr-o-matic, her Android cihazda bulunması gereken ücretsiz bir uygulama.

Android için Pixlr-o-matic

Android platformundaki fotoğraf uygulamaları arasında açık ara önde olan Pixlr-o-matic, her Android cihazda bulunması gereken muhteşem ücretsiz bir uygulama. Google play'de ücretsizler kısmında en çok indirilenler arasında.

Pixlr-o-matic Android işletim sisteminde çalışan, fotoğraflarınıza efektler verebileceğiniz onları bir uygulama. Programın üreticisi Autocad gibi programları ile tanınan Autodesk Inc. Program ile fotoğraflarınızda 25.000 civarında değişiklik yapmanıza imkan veriyor.

1331560433_pixlr-o-matic-teknolojiokucom-.jpg


Telefonun ana menüsündeki butonlar sayesinde kamerayı açıp o anda çektiğiniz fotoğrafı düzenleyebilirsiniz veya galerinizdeki fotoğraflardan birini seçerek düzenlemelerde bulunabilirsiniz.

1331560507_pixlr-o-matic4-teknolojiokucom.jpg

Üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra programda fotoğraf düzenleme bölümü açılıyor ve buradaki efektlerden istediklerinizi fotoğraflarınıza uygulayabiliyorsunuz.

1331560473_pixlr-o-matic3-teknolojiokucom.jpgFotoğrafınızdaki düzenlemeleri bitirdikten sonra fotoğrafın son halini görebileceğiniz bölüm açılıyor. Buradan fotoğrafı kaydedebilir ya da arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Android için Pixlr-o-matic uygulamasını indirmek için;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.