Mobil

Android için Shazam: Dinletin şarkının kime ait olduğunu bulsun!

Shazam uygulaması sayesinde dinleyip de adını bilmediğiniz şarkıları çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz!

Android için Shazam: Dinletin şarkının kime ait olduğunu bulsun!

Bir şarkı dinlersiniz şarkı çok hoşunuza gider ancak bir türlü şarkının adı aklınıza gelmez. Ya da başka bir yerde bir şarkı çalar, o şarkı hoşunuza gider ancak şarkının adını bir türlü öğrenemezsiniz. İşte Shazam uygulaması sayesinde dinleyip de adını bilmediğiniz şarkıları çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak ise çok basit. Taging sayfasında iken ekrana bir kere dokunuyorsunuz ve adını öğrenmek istediğiniz şarkıyı 5 – 10 saniye dinletiyorsunuz. Sonunda uygulama size şarkının adını söylüyor. İsterseniz uygulama içindeyken şarkının 30 saniyesini dinleyebiliyorsunuz. İsterseniz de şarkının adını otomatik olarak Youtube’da aratıp Youtube aracılığı ile şarkıyı dinleyebiliyorsunuz.

1349861881_xlshazamplayeriosapp.jpg
Shazam sadece İngilizce şarkıları değil aynı zamanda Türkçe, Yunanca, Rusça ve aklınıza gelebilecek tüm dillerdeki şarkıları bulabiliyor. Uygulamanın tek kötü yanı ise ayda sadece 5 şarkının adını öğrenebiliyor olmanız. Eğer sınırsız şarkı adı öğrenmek istiyorsanız 5.99$ gibi bir ücret ödeyerek Shazam Encore uygulamasını satın almak zorundasınız.

Uygulamayı hemen buradan ücretsiz bir şekilde akıllı telefonunuza yükleyebilir, hemen derdinize çözüm arayabilirsiniz.

Yorumlar
xxx
Yeni mobil işletim sistemi : android diye başlık da atarsiniz yakinda
Cevapla
haşim
soundhound daha güzel bence
Cevapla
Guzel uyguluma bir de bedava olsa
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.