Mobil

Android için Twitter güncellendi

Twitter uygulamanızı güncelleyin

Android için Twitter güncellendi

Sosyal medyanın telefonlarımızdaki yerinden bahsetmeye gerek yok sanırım. Facebook ve Twitter uygulamalarına mobil dünyanın katkısı da gözden kaçırılmayacak rakamlara ulaştı. Akıllı telefonlar sayesinde sosyal medyada her an aktif olmak kullanıcıların ilgisini toplayan özelliklerden bir tanesi.

Mobil cihazlarda sosyal medya uygulamalarının, kullanımı artırması da firmaların geliştirme ve yenileştirme hareketleri adına önemli bir adım oluyor. Android telefonlarında Twitter kullanmayı seven kullanıcılar için müjdeli bir haberimiz var. Twitter uygulaması güncellenerek Androdi kullanıcılarına yeni özellikler sunuyor.

1365033090_official-twitter-for-android-update.jpg

Haziran 2010 yılından bu yana Android telefonların gözde uygulamalarından biri olan Twitter'da neler yeni? Öncelikle Twitter'ın güncel versiyonu yeni Holo ara yüzü sunuyor. Fontlar değiştirilmiş ve geçişler kaydırma işlemiyle yapılabiliyor. Google PlayStore'da güncel versiyonu bulunan uygulamayı indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Güncellemek için tıklayın!

1365033128_flsdf.jpg


1365033146_s.jpg


1365033166_sfs.jpg


1365033184_xgx.jpg

Yorumlar
Misafir
berbat olduu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.