Mobil

Android için WhatsApp'a yeni emojiler geldi

Android için yayınlanan WhatsApp güncellemesiyle uygulama yeni emojilere kavuştu.

Android için WhatsApp'a yeni emojiler geldi

WhatsApp kullanıcılarının merakla beklediği yeni emojileri içeren WhatsApp güncellemesi Android platformu için yayınlandı. Yeni emojilerin yer aldığı güncellemenin .apk dosyası uzun zamandır internet sitelerinde dolaşıyor, Aralık ayından beri bazı kullanıcılar tarafından kullanılıyordu.

Güncelleme nihayet resmi olarak Google Play Store'da yayınlandı. Yeni güncellemeyle WhatsApp'a yeni birkaç emoji daha eklendi ve emoji kategorisi sekize çıkarıldı.

1455202622_whatsapp-emoji.jpg

Güncelleme yeni emojileri beraberinde getirirken aynı zamanda emoji eklerken artık daha derli toplu bir ekran kullanmanıza olanak sağlıyor. Güncellemede WhatsApp'a yeni olarak tek boynuzlu at, örümcek, patlamış mısır kutusu, şampanya şişesi, yarış arabaları, madalya, voleybol ve dedektif yüzü emojileri ekleniyor.

İlginizi Çekebilir >> 

Eğer WhatsApp'ı hala güncellemediyseniz 2.12.441 koduna sahip olan yeni WhatsApp sürümünü Google Play Store'da güncellemeleri kontrol ederek indirebilirsiniz.Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.