Mobil

Android için WhatsApp'a yeni özellik geldi

Android kullanıcıları için WhatsApp'a yeni grup özelliği eklendi.

WhatsApp'a yeni grup özelliği geldi!

WhatsApp, Android kullanıcılarına birkaç yeni özellik ve iyileştirme getiren küçük bir güncelleme aldı. Bu yeni özelliklerin bir kısmı iOS kullanıcılarına bir hafta önce yayınlanmıştı. Bu nedenle, bir iPhone kullanıyorsanız, güncellemeye dahil olan yeni grup özelliklerine zaten sahipsinizdir.

Güncelleme, Android kullanıcılarının WhatsApp'taki bir gruba açıklama eklemesine izin verecek yeni bir özellik getiriyor. Böylece arkadaşlarınız, önemli bilgileri veya belirli bir grubun konusunu bilecekler. Ayrıca, gruba birini davet ettiğinizde, davet ettiğiniz kişi katılmadan önce grup açıklamalarını görebilecek.

Android için WhatsApp'a yeni özellik geldi - Resim : 1

Ayrıca, Android için WhatsApp güncellemesi, kullanıcıların grup katılımcılarının listesini doğrudan grup bilgisinden aramalarına izin verecek. Bu iki yeni grup özelliği, Android için WhatsApp'ın en yeni sürümünde yer alıyor ancak, uygulamaya bir ek özellik daha geliyor.

En son WhatsApp sürümüne sahip olan Android kullanıcıları, sesli ve görüntülü aramalar sırasında sadece video düğmesine dokunarak kolayca görüntülü aramaya geçiş yapabilirler.

Yorumlar
Sibel
Bence whatsapı dahada büyütmeli daha ince detaylı özellikler katmalı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.