Mobil

Android Instagram için biletinizi alın!

Instagram uygulaması pek yakında Google Play Store'daki yerini alacak!


Dünya'nın en çok kullanılan uygulamaları arasında olan Instagram uygulaması iOS'un vazgeçilmezlerinden. Milyonlarca kullanıcı her gün Instagram kullanıyor. Android platformuna geleceği haberini sizler için daha önce paylaşmıştık.


Kısaca Instagram nedir?
Kısaca, iOS platformu için geliştirilen, sosyal ağ niteliğinde fotoğraf paylaşma platformudur. Bu kadar popüler olmasındaki sebeplere bakacak olursak, hızlı bir şekilde fotoğraf çekme, farklı efektler uygulama ve en önemlisi çok kolay bir şekilde sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunan Instagram yukarıda belirttiğimiz rakam yani 27 milyon kullanıcı tarafından şuanda bütün Dünya'da yoğun bir şekilde kullanılıyor.

1332670814_33.jpg

Çıkması uzun zamandır beklenen Instagram uygulaması Android platformu için Google Play Store'daki yerini pek yakında alacak. Instagram şuana kadar iOS ve Windows Phone platformu için milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Uygulamanın Android platformuna gelmesi uzun zamandır bekleniyordu fakat sürekli bir gecikmeyle karşılaşılıyordu.

Hatırlarsanız, yaklaşık 2 hafta Instagram CEO'su uygulamanın Android platformuna çok yakında geleceğini doğrulamış, müjdeli haberi vermişti. Geçtiğimiz saatlerde olay iyice resmiyet kazanmaya başladı. Instagram uygulaması için resmi web sitesinde özel bir bölüm açıldı. Bölüm üzerinden yeni gelecek Instagram uygulaması için haberdar olma butonu düzenlenmiş. Yeni uygulamayı ilk deneyenlerden birisi olmak isterseniz işte adresimiz:

http://instagr.am/android/

Uygulamaya iOS platformu için ücretsiz erişip hemen kullanmak isteyenler, ister yazılımın Web sitesinden, isterse AppStore'daki linkinden erişebilirler:

App Store - Instagram /
http://instagr.am/

Uygulamamıza ait ekran görüntülerini görmek için diğer sayfalara geçiniz.::
1331546500_mzl.dlnijzft.320x480-75.jpg

1331546514_mzl.ebqdqyts.320x480-75.jpg

1331546526_mzl.pkthtqtv.320x480-75.jpg

1331546540_mzl.xnvocmpt.320x480-75.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.