Mobil

Android Instagram için yeni güncelleme yayımlandı

Tablet ve WiFi telefonlarda depolama alanı sınırlı kullanıcılar için SD kart üzerindeki hataları düzeltmek için güncelleme yapıldı.

Android Instagram için yeni güncelleme yayımlandı

Popüler fotoğraf çekimi ve fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, bir haftadır Android pazarında ve şirketin yükselişini artırmak için güncellemelere hızla devam ediyor.

Şirket şimdi en son 1.0.3 sürümünü yayınladı. Tablet ve WiFi telefonlarda depolama alanı sınırlı kullanıcılar için SD kart üzerinde kurulum ve yakalama esnasında ses kesilme hatası tespit edilmiş ve bu hataları düzeltmek için bu uygulama güncelleştirildi. Ayrıca bu güncelleştirme ile birkaç küçük hata daha giderilecek.

1333879433_instagarm-080412-1.jpg

Uygulama 6 Nisan'da İnstagram 1.0.3 sürümü Google Play'de yayımlandı. Şirket, kullanıcılara en son sürümü indirebileceğini duyurdu.

Google, İnstagram uygulamasının Android pazarında dört günde 5 milyon indirme olduğuna dair raporları yayınladı. Uygulama sadece iPhone ve iPod Touch için 30 milyondan fazla indirildi.

Ücretsiz indirilebilen Instagram uygulaması mobil cihazlarınız ile fotoğraflarınızı yapıştırıp çeşitli filtreler uygulamanızı sağlar.

Uygulamaya buradan sahip olabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.