Mobil

Android Jelly Bean için HTC'den kötü haber

HTC, Android Jelly Bean güncellemesi için açıklama yaptı.

Android Jelly Bean için HTC'den kötü haber

HTC firması, cihazlarına yapacağı güncellemeler konusunda son dönemlerde daha hassas bir tutum sergiliyor. Şirket en sonunda merakla beklenen Android 4.1 güncellemeleri konusunda bir takım açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamalar bazı akıllı telefon sahiplerini üzecek gibi görünüyor.

Şirket, 2012 yılında pazara sunulmuş ve 1GB RAM'e sahip tüm modellerin Android 4.1 JellyBean güncellemesini alacağını belirtti. Ancak HTC'nin açıklamasına göre 512MB veya daha az RAM'e sahip akıllı telefonlar güncelleme almayacak. Bu durumda HTC One V, Desire C, Thunderbolt gibi modeller Android Jelly Bean işletim sistemine güncellenemeyecek.

1352805373_htc-jelly-bean.jpg

HTC, optimal kullanıcı deneyimini koruyabilmek adına böylesi bir karar aldıklarını söyledi. Büyük ihtimalle şirketin bu açıklaması kullanıcılardan büyük tepki alacak. One X, Desire X gibi modellerin zaten güncelleme alacağı zaten biliniyordu. Samsung'un giriş seviyesindeki akıllı telefonları bile güncelleme alacak. HTC'nin bu tavrı, kendisi için büyük bir kayıp olabilir.

Yorumlar
Ahmed
bos seylerle ugrasmayin
Cevapla
Sami
htc nin en güncel yazilimli telefonunu kullanmak için maalesef gidip son çıkan htc yi alacaksınız. tepki olsun diye güncellemesi iptal edilen desire hd yi sattım. s3 aldım. aynı kaliteyi bulamayınca one x aldım. ama daha güncelleme kazığı yemem htc den
Cevapla
G.G
htc evo 3D içn gelecek mi? ne zaman?
Cevapla
ipek
galaxy s advance 4.1 var mi
Cevapla
mustafa üçüz
htc one x j.b Türkiye için ne zaman...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.