Sony Xperia SP
Sony'nin en son Xperia'larından Xperia SP, amiral gemisi model Xperia Z'den daha güçsüz olsa da Android 4.1.2'yi son derece akıcı olarak çalıştırabiliyor.

Xperia SP aynı zamanda iyi bir kamera, NFC desteği, dahili depolamayı genişletmek üzere bir microSD slotu da içeriyor.

Samsung Galaxy Note 2
Samsung, ilk olarak Android 4.1 ile sunulan Galaxy Note 2'yi 2013'ün başlarında Android 4.1.2'ye yükseltmiş bulunuyor. Bu ise 5.5 inç'lik devasa cebin en iyi Android'li cihazlar arasında olduğu anlamına geliyor. Dahası cihazın S-Pen kalemi ve Samsung'un ek işlevleri, Note 2'nin daha da güçlü olmasını sağlıyor.

Huawei Ascend G510
512MB'lık RAM'i ve Huawei'nin ilginç kullanıcı arayüzü, cihazın eksileri arasında yer alsa da Ascend G510 taleplerinizi karşılayabilecek kadar iyi ve sağlam bir telefon. Ancak yine de cepten çok üstün bir performans beklemeyin.

HTC One X+
Android 4.1.1, One X+'ta görünen özel bir sürüm. One X'in Sense arayüzünde küçük yenilikler yapan HTC, bu yenilikleri One X+'a dahil etmeyi uygun bulmuş.

Dört çekirdekli Tegra 3 yonga setiyle çalışan One X+, bugünkü bütün mobil oyunları rahatlıkla çalıştırıyor. İsmindeki + ise 64GB'lık geniş bir depolama alanına sahip olduğunuzu gösteriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.