Mobil

Android kullanıcıları için indiroid portalı açıldı

Başarı Mobile tarafından Android kullanıcıları için yayınlanan indiroid, bir çok uygulamayı içerisinde barındıyor.


Android Market içerisinde Türkçe uygulamaları bulmak mesele. Başarı Mobile çatısı altında Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen indiroid yüzlerce uygulama, oyun, video ve duvarkağıtlarını Türk kullanıcılarına yasal olarak sunuyor.

İlk olarak uygulama ile gelen indiroid, daha rahat kullanım için portal halinede getirildi. m.indiroid.com' dan mobil sitesine, www.indiroid.com' da web portalına ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz içerik yelpazesi ile Android cihazlarının uygulama ihtiyacına cevap veren indiroid, ücretsiz içeriklerle beraber yüksek kaliteli ücretli içerikleri de bünyesinde barındırıyor ve kolay ödeme seçenekleri ile bir adım öne çıkıyor.

Başarı Mobile tarafından geliştirilen indiroid, Türkiye'deki GSM operatörlerinin servisleri üzerinden ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıların kendi kullanıcı adı ve şifrelerini oluşturarak giriş yapabilecekleri indiroid, kullanıcı bilgilerini yüksek güvenlik seviyesinde saklamakta ve güvenli içerik alışverişine imkân sunmaktadır.

Yorumlar
İndirmek istiyiorum
Cevapla
Misafir
Telefonumu tekrar android yapmak istiyorum,idiroid berbat bişey ya..Nasıl yapıcam bilen varmı? :(
Cevapla
Misafir
Yeni almis oldugum Samsung Galaxy Ace 'nin ana menusunden Samsung app iconunu tikladigimda, bu app 'in update olmasi istendi, ok diye onay verince de beni bu siteye yonlendirdi ve update programcigini install etmemi bekledi. Otomatik install secenegim acik olsaydi belki de install da olacakti, fakat downloads folderda indiroid.com.akp sadece save olarak kaldi. Ne yalan soyleyeyim, bunu bir malware attak olarak kabul ettim ve indiroid.com'a inanmadim. Su an sizin sitenizden ogreniyorum ki bu site resmi bir site. Fakat kullanicinin bu kadar kafasini karistirmaga deger mi? bu pazar savasinda bu kadar da ileri gidilir mi? bilemiyorum. Ben yine de https://market.android.com/apps den install etmeyi tercih ediyorum. Birisi bana bu indiroid.com un Samsung'un da onayinda olduguna ikna etmeli. Kim bunlar?, androidmarkete karsi ozandroidmarketciler mi?
Cevapla
Misafir
telefonunuza normal güncelleştirme sanarak yüklediğiniz ama sonunda silinmeyen bir android uygulama olduğunu öğrendiğiniz ahlaksız uygulama. telefonunuzda durmasını istememenize rağmen size zorla telefonunda duracağım diyerek sizi canınızdan bezdiriyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.