Mobil

Android L Motorola Moto G üzerinde görüntülendi (Video)

Android L Motorola Moto G üzerinde çalıştırıldı.

Android L Motorola Moto G üzerinde görüntülendi (Video)

Motorola Moto G, gerçekten şaşırtıcı uygun fiyatı ile geçen yıl uygun fiyatlı akıllı telefon segmentinde küçük bir devrim başlattı. Tipik bir orta sınıf Android akıllı telefon olan Motorola Moto G Android güncellemelerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Motorola, Moto G lansmanında Android güncellemelerini en kısa sürede alacağı vaadinde bulunmuştu. Genelde böyle uygun fiyatlı orta sınıf Android telefonların güncellemesi nadiren oluyor. Amiral gemisi akıllı telefonların güncellemeleri hep ön planda tutulur ve orta sınıf telefon kullanıcıların platformun yeni sürümlerini almak için uzun süre beklemeleri gerekebiliyor.

1413221273_gsmarena001.jpg

Şimdi Motorola Moto G üzerinde Android’in son sürümü Android L çalıştığını gösteren bir video yayınlandı. Ayrıca videoda, Moto G’nin Android L ile performansından bir şey kaybetmediği görülüyor. Bu gerçekten iyi bir haber. İspanyolca olan video bir Meksikalı geliştiricisi tarafından yayınlandı ve kalitesi biraz düşük.

Aşağıda Moto G üzerinde çalışan Android L videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.