Mobil

Android L yarın geliyor mu?

Android 5.0 L yarın geliyor olabilir.

Android L yarın geliyor mu?

Google’ın daha önce duyurduğu ancak tam sürümünü yayınlamadığı yeni işletim sistemi Android L’nin bu sonbaharda geleceğini biliyoruz. Yeni sürümün adının tam olarak ne olacağı bilinmiyor. Lollipop, Lemon Meringue Pie veya başka bir şey. Ancak şimdiye kadar gelen sızıntılar Lemon Meringue Pie olacağı yönünde.

Google bu sırrı çok daha fazla gizleyemeyecek gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi Googleplex'ten geçenler önündeki tüm Android sürümünü temsil eden simgelerin heykellerini görüyorlar. Şimdi bunlara bir yenisi için yer açılıyor. Tabii ki bu yeni yer Android sürümü Android L için hazırlanıyor.

1409919581_android-l-to-stand-for...-answer-might-be-coming-tomorrow-1.jpg

Ayrıca orda görülen bir notta Google’ın 6 Eylül Cumartesi tarihinde bir şey yapacağı belirtilmiş. Şirket Android L için hazırladığı ismin heykelini dikecek ve gerçek ismi açıklayacak olabilir. Yani Android 5.0 versiyonunun gerçek adının ne olacağını yarın öğrenebiliriz.

Peki sizce Android L'nin gerçek ismi ne olabilir?

1409918088_android-l-to-stand-for...-answer-might-be-coming-tomorrow.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.