Mobil

Android L'nin geliştirici önizleme sürümü dağıtıldı

Google ilk olarak Nexus 5 ve Nexus 7 için kaynak kodları yayınlandı.

Android L'nin geliştirici önizleme sürümü dağıtıldı

Google, Android L’nin önizleme sürümünü tanıtırken, kaynak kodlarının ilk olarak Nexus 5 ve 2013 model Nexus 7 için yayınlanacağını duyurdu. Arama motoru devi geliştiriciler sayfasında sözünü ettiği kaynak kodları yayınlandı. Şu an geliştiriciler için dağıtılan önizleme sürümünün henüz tam anlamıyla kararlı bir yapıda olmadığını hatırlatalım. Süreç içerisinde rapor edilen hatalar Google’a iletilecek ve Google da beta seviyesinde Android L’nin yeni sürümlerini yayınlayacak.

1403842995_77.png

Eğer daha önce fabrika imaj dosyalarını Nexus cihazınıza yüklediyseniz daha doğrusu yeni güncelleme yükleme konusunda tecrübeliyseniz Nexus 5 ya da Nexus 7 için yayınlanan kaynak kodlarını buradan indirerek cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

Gün içerisinde Custom Recovery yüklü Nexus 5 ve Nexus 7 için hazırlamış olduğumuz daha basit bir yükleme yöntemiyle karşınızda olacağız. Custom Recovery için cihazınızın rootlu olması gerektiğini hatırlatalım. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.