Mobil

Android, MWC 2013 etkinliğinde yer almayacak!

Google, yaptığı açıklamada Mobil Dünya Kongresi'nde yer almayacağını bildirdi.

Android, MWC 2013 etkinliğinde yer almayacak!

Mobil dünyasının bir numaralı işletim sistemi Android, genellikle mayıs ve haziran aylarında üst düzeyde etkinliler düzenleyerek burada Android'in son sürümü, yeni Nexus cihazları tanıtmanın yanıda, bazı istatistiki açıklamalarda bulunur. Üstelik bu etkinliklere sadece geliştiriciler özel olarak davet edilir.
1360242637_android-booth-mwc-2012-550x298.jpg

Google, bunun yanı sıra dünya genelinde düzenlenen etkinliklerde boy göstererek bir dizi gelişimler sergiler. Son olarak geçtiğimiz yıl yapılan MWC 2012 etkinliğinde büyük bir stand açmış ve Android hakkında detaylar sunmuştu. Bu yıl yapılacak etkinlikte ise Android’in yer almayacağı bildirildi. Ancak iş ortaklarının desteklenmesi etkinlik süresince devam edecek. Anlaşılan Google, tüm yoğunluğuna mayıs ayında düzenlenecek Google I/O etkinliğine vermiş durumda.

Etkinlik esnasında yeni Android sürümü Key Lime Pie ve yeni Nexus cihazlar karşımıza çıkacak.

Yorumlar
Memo03
Samsung'un Super AmoLED ekranları daha iyi diyenler önce alttaki YouTube videosunu bir izlesinler derim, Sony'nin Mobile Bravia Engen'i ile Super AmoLED karşılaştırılıyor... www.youtube.com/watch?v=JHCydzna0Qw Ve unutmayın ki Sony geçenlerde Bravia Engine 2'yi tanıtmıştı, yani öncekinden çok daha iyi. Alttaki videoda Bravia Engine ile Bravia Engine 2 kıyaslaniyor: http://youtu.be/zTF6lOT5xEA?t=28s Benim şahsi fikrim Bravia Engine Super AmoLED ekranlarından daha parlak ve daha güzel, Super AmoLED sanki acayip abartılmış gibi geliyor bana, ya sizce???
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.