Mobil

Android N cephesinden görüntüler gelmeye devam ediyor

Google'ın uygulama menüsünü kaldırmaya hazırlandığı Android N işletim sistemine hızlı ayarlar panelini eklemeye hazırlanıyor.

Android N cephesinden görüntüler gelmeye devam ediyor

Google’ın 18-20 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Google I/O Geliştiriciler Konferansı’nda tanıtacağı Android N işletim sistemi cephesinden görüntüler gelmeye devam ediyor. Popüler Android sitesi “Android Police” tarafından yayınlanan bir görüntü Android N ile birlikte “Hızlı Ayarlar Paneli” özelliğinin stok Android deneyimine dahil edileceğini gösteriyor.

     1456812365_1.jpg 1456812373_2.jpg

Diğer Android üreticileri ve özel ROM geliştiricileri tarafından uzun bir süredir kullanılan Hızlı Ayarlar paneli, Android N sürümüyle birlikte Google’ın işletim sistemine dahil edeceği kapsamlı yeniliklerden biri olacak. Kullanıcılar bildirim panelini aşağı indirerek burada profil fotoğrafı, el feneri, Wi-Fi, hücresel veri, pil ve diğer hızlı ayarlara geçiş için bir botunla karşılaşacak.

Daha kapsamlı hale getirilen hızlı ayarlar paneli görüldüğü üzere iki sayfadan oluşuyor. Kullanıcılar ayrıca bu bölümdeki kısayolları düzenleyebilecek. Son olarak yayınlanan görüntü Android N’nin geliştirici ön izleme sürümüne ait. Nihai sürümde farklı bir tasarım ya da dizilişle karşılaşabiliriz. 
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.