Mobil

Android, Now Browser Flash Player destekli tarayıcı kurulumu

Now Browser, Android tarayıcılarının içerisinde son derece hızlı, uyumlu ve güvenli çalışan uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.


Android akıllı telefon kullanıcılarının genel sorunu Flash Player desteği. Malum Adobe Flash desteğini çektiği için artık Google Play'den de yüklenemiyor.

1395861284_img20140326205126.jpg

Now Browser, Android tarayıcılarının içerisinde son derece hızlı, uyumlu ve güvenli çalışan programlardan biridir. Tarayıcıyı kullanmadan önce Adobe Flash Player Android telefonunuza kurulu olması gerekiyor. Flash Player'ı doğrudan Adobe aracılığı ile indirip telefonunuza kurmanız gerekiyor. Tarayıcı hafif bir grafik tasarımınada sahip ve bu sayede temiz arayüzüyle de cihazı yormuyor.

Incognito modunda, kullanıcının kimliğini web sitelerinden gizleyen tarayıcı bu sayede daha güvenli sörf yapmaya imkan veriyor. Son olarak tarayıcının ücretsiz sürümü sadece belli sayıda sekme açmaya izin veriyor.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.