Mobil

Android O beta sürümü yakında başlıyor

Google, Android Nougat Beta programını sona erdiriyor. Şirket, Android O beta sürümünün yakında başlayacağını onayladı.


Google, Android Nougat Beta Programı'nın tamamlandığını ve gelecekte Pixel ve Nexus cihazlarına yeni bir yapı yüklenmeyeceğini doğruladı. Ancak bu, eğer çok eski değil ise Google telefonunuzun bu sene büyük bir OS güncellemesi alamayacağı anlamına gelmiyor.

Arama devi, uyumlu Nexus ve Pixel cihazlarına Mayıs sonunda beklenen ikinci Android O geliştirici önizlemesini yayınlamak için zaten çok çalışıyor. Google'ın Android O Beta Programının yakında başlayacağını açıklamasıyla, Android Nougat Beta Programı kapatılıyor ve Pixel ile Nexus kullanıcıları için yeni bir bölüm başlıyor.

 1493964860_android-beta.jpg

Google açıklamasında; “Android Beta Programına gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz! Android Nougat için beta tamamlandı ve seçilen tüm cihazlar şu anki genel sürüme güncellendi. Nougat'ın beta sürümünü kullanmaya devam ediyorsanız, cihazınız için en son OTA sürümünü indirin ve yükleyin. Bu, cihazınızı silmez. Android O Beta Programı başladığında bu siteyi güncelleyeceğiz.” Dedi.

Bir sonraki Android O geliştirici önizlemesinin beta yapısına daha yakın olmasını bekliyoruz, bu nedenle büyük olasılıkla ilk sürümden daha yumuşak ve gelişmiş bir kararlılık sağlayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.