1. Arka plan kısıtlamaları ve sınırları daha iyi pil ömrü anlamına gelir
İşletim sisteminin yaklaşan sürümü, belirli bir uygulamanın arka planda yürütebileceği örtük yayınları, arka plan servislerini ve konum güncellemelerini ciddi ölçüde sınırlandıracak ve bu da tüketiciler için harika olacak

2. Picture-In-Picture modu harika
Android'in resim içinde resim modu alması hiç de şaşırtıcı değil. Tıpkı hayal edebileceğiniz gibi, tüm trend YouTube videolarını izleyebilir veya cihazınızdaki başka bir uygulamaya göz atarken Stranger Things'in ikinci sezonuna dalabilirsiniz.

3. Akıcı arabirim

Pixel cihazınızın Ayarlar menüsüne gerçekten alıştıysanız, hemen Android O ile birlikte gelen büyük değişiklikleri fark edeceksinizdir. Pencere üzerindeki Android Nuga, yaklaşık 24 listeye sahipken Android O, bunları yalnızca bir düzine bölüp daha temiz ve düzenli bir görünüm sağlayacak şekilde menüyü yenileyecek ve içinde bulunan tüm öğeleri hemen yüklemeye uygun hale getirecektir.

4. Bildirimleri erteleme ve filtreleme

Uyarılar, Genel Mesajlar, Ekran Görüntüleri, Depolama Alanı, Çeşitli vb. Gibi farklı bildirim türleri olacaktır; kullanıcılar bunlardan herhangi birini istedikleri gibi kapatabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.