Mobil

Android Oreo alacak Samsung telefonlar!

Android 8.0 Oreo alacak Samsung telefonların listesi bir kez daha sızdırıldı.

Android Oreo alacak Samsung telefonlar!

Samsung, cihazlarının hangisinin yeni Android sürümüne güncelleneceğini söylemeyen şirketler arasında yer alıyor. Bununla birlikte Samsung, amiral gemilerine genellikle yaklaşık iki yıl kadar bir sürede Android güncelleme desteği sunuyor. 

Temel olarak bu, Galaxy S6 ve tüm varyasyonlarının, Samsung'un bilgileri doğrulamasa da, bir noktada en son Android 8.0 Oreo güncellemesini almaları gerektiği anlamına geliyor. Android 8.0 Oreo'ya güncellenecek olan Samsung cihazlarının bir listesi Çin'in Weibo sosyal ağında yeniden ortaya çıktı. Açıkçası, orijinalliği için kefil olamayız, ancak tanınmış bir Samsung sızıntı kaynağı ice universe tarafından gönderildiğini belirtelim.

Liste, Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ ve 2017 Galaxy A serisinin çoğunu içeren çok sayıda telefonu içerecek kadar uzun. Pek çok Samsung tableti de Android Oreo güncellemesini alacak.

Daha da önemlisi, listede henüz duyurulmamış yeni 2018 Galaxy A serisi akıllı telefonların adı var gibi görünüyor. Bunlar, Galaxy A3 (2018), Galaxy A5 (2018) ve Galaxy A7 (2018). Anlaşılan, hepsi lansmanda Android Nougat ile gelecek, ancak daha sonraki bir tarihte Oreo'ya güncellenecekler.      

                              1511641046_samsung-android-oreo.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.