Mobil

Android Pie Note 9 için geliyor!

Android Pie yüklü Galaxy Note 9 ortaya çıktı. İşte detaylar!

Android Pie Note 9 için geliyor!

İnternet üzerinden gerçekleşen bir sızıntı ile beraber Android Pie yüklü Galaxy Note 9 modeli gün yüzüne çıktı. Bildiğiniz gibi henüz Note 9 kullanıcıları, Pie güncellemesinden yararlanabilmiş değil.

Samsung tarafından ancak 2019'un ortalarında geleceği işaret edilen Pie için anlaşılan şimdiden çalışmalar başlamış. Ek olarak sızdırılan fotoğrafa baktığımız zaman Note 9, Samsung Experience 10 arayüzü ile de oldukça dikkat çekiyor.

Haziran ayında kullanıcıların beğenisine sunulan Android Pie, yavaş yavaş yeni amiral gemisi telefonlara sunmaya devam ediyor. Arayüz tarafında büyük bir değişime uğrayacak olan Note 9, kullanıcılarına özel olarak bir gece modunu da sunacak gibi duruyor.

Android Pie Note 9 için geliyor!

Daha yumuşak ve yuvarlak hatlara sahip olan ayarlar menüsü ve bildirim ekranı, Galaxy Note 9‘a oldukça havalı bir hava katıyor. Samsung Experience 10 arayüzü ile birlikte, arayüz ve bildirim ekranının daha da kişiselleştirilebilir hale gelmesi birçok kullanıcının işine yaracak gibi duruyor.

Yeni güncelleme ve Samsung Experience 10 birlikte kamera arayüzünde de önemli değişiklikler meydana getirilecek. Fakat yeni güncellemenin performansa nasıl bir etki edeceği hakkında henüz net bir bilgi mevcut değil.

Yorumlar
Handan.ve arkadaşları.
milletin çoğu kapsulüne bakıyor..içindeki özelliklerden bihaberdirler.. onlar için cpu..gpu..npu ve diğer özellikler önemli değil.. kapsul parlak ise yeterlidir..10.bin lira verip iphone alanlarında sinyalları zayıf çekiyor..ama masa üzerinde güzel görünüyor..BİONİC cip varmış..gülelim barii
Cevapla
kristal mı sanki..TELEFON ötesi yok.
3500 lira fiyattan fazla para verilmez..1 yıl sonra şimdiki fiyatının yarısına inecek.. neden iphone samsung huawei ve benzerlerine avuç dolusu dolar verelim ki? altı üstü bir telefon..ucuz et..herkes alsın..pahalı edersen 1000 kişi ucuz edersen 10.bin kişi alır..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.