Mobil

Android telefonunuzu iPhone X'e dönüştürün!

Android telefonunuzu iPhone X'e dönüştüren uygulama geliştirildi.


Reddit'te damianpiwowarski adıyla yer alan bir geliştirici, iPhone X ve üst orta ekranının kesilmesinden esinlenerek herhangi bir akıllı telefonu iPhone X'e çeviren bir uygulama yaptı. Geliştirici, uygulamayı kullanmak için Android Lollipop 5 ve üstü sürümlerin gerektiğini söylüyor.

Akıllı telefon ticaretindeki güncel eğilimler telefonların daha az çerçeveli olması konusunda bir yol izliyor. Fakat kameralar gibi gerekli şeylerin ortadan kaldırılması gerekiyor.

Kamera gibi olmazsa olmaz özellikler kaldırılamayacağı için, üreticiler, telefonlarını daha ince çerçeve ile sunmak için ilginç yöntemler uyguluyor. Tıpkı iPhone X ve Essential Phone’da olduğu gibi.

1505717176_1505568048unnamed.jpg

Ücretsiz olan uygulamayı kurduktan sonra Android hayranları için Essential'ın PH-1 telefonuna çevirme seçeneği de var.

Bununla birlikte, uygulamanın Play Store sayfasında belirtilen bir uyarı da, "Bu uygulama, potansiyel olarak ışığa duyarlı epilepsili kişiler için nöbetleri tetikleyebilir.” ibaresi yer alıyor.

Bu açıklama, iPhone X veya Essential modunda telefonunuzu ayarladığınızda elde ettiğiniz gösterişli renkli görüntüler ile ilgilidir. Smartphone upgradeder 2017 adlı uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

1505720786_x.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.