Android ve iOS için en iyi 10 fotoğraf düzenleme uygulaması

Android ve iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz 10 güzellik uzmanı uygulama haberimizde!

Android ve iOS için en iyi 10 fotoğraf düzenleme uygulaması

İnternetin yaygınlaşması ile insanlar bu alanda daha aktif olmaya başladı. Sanal alemde en çok vakit geçirilen yerler ise sosyal ağlar. Sosyal ağlarda tanıdıklarıyla ve burada tanıştığı kişilerle birlikte paylaşım yapan kullanıcılar. Düşüncelerinin yanısıra çektikleri fotoğrafları ve kendi resimlerini de paylaşıyorlar.

Ancak kendi resimlerini paylaşan kullanıcılar görüntülerindeki pürüzleri fotoğraf düzenleme gibi programlarla yok edip öyle yayınlamak istiyorlar. Kullanıcılar sivilceli cilt, kuru cilt, istenmeyen tüyler, kırmızı göz ve kötü ışık koşulları gibi durumlarda çekilen fotoğraflarında düzenleme yaparak arkadaşlarına göstermeyi tercih ediyor.

Fakat bu programları herkes bilmiyor veya en iyisi hangisi emin değil. Sizlere bu haberimizde fotoğraflarınızı en güzel şekilde düzenleyip yayınlayabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamalarını tanıtacağız.

Bu uygulamalar akıllı telefonlarınız ile cerrahi bir girişimde bulunmadan cildinizi çok güzel göstermenize yardımcı olacak. iOS ve Android için ücretsiz ve ücretli indirebileceğiniz bu uygulamalar ile resimlerinizi düzenleyebilir ve rötuş yapabilirsiniz.

Bu uygulamaları sıralı bir şekilde sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.


Facetune

Facetune uygulaması ile sivilce, akne ve kırmızı göz rengi gibi problemleri kaldırabilir kırışıklarınızı dahi kapatabilirsiniz.

Sadece iOS için yayınlanan bu uygulamada aynı zamanda Facebook, instagram, Tumblr, Twitter, Flickr gibi seçenekler mevcut.

Platform: iOS [2,99 $]

Pixtr

Pixtr sizin için tüm sorunları otomatik olarak tespit eder ve gereken uygulamaları resminizde yapar. Özellikle cilt lekelerinizde kusursuz bir görünüm sağlar. Kırmızı gözü ortadan kaldıran uygulama grup fotoğraflarında bile kullanılır.

Alternatif olarak Facebook, Twitter veya e-posta ile fotoğraf paylaşabilirsiniz. Pixtr yakında Android içinde gelecek.

Platform: iOS [Ücretsiz]

Perfect365

Bu uygulama telefonun yüz tanıma özelliği ile kolay bir şekilde gözlerinizin altındaki mor halkaları kaldırır ve cildinizden çirkin lekeleri çıkarır. Hatta yüzünüzü yüksek elmacık kemikleri, yüksek burun, sıkı yüzler gibi seçeneklerle özelleştirir.

Önceden belirlenmiş makyaj şablonları ile de yüzünüze makyajlı görünüm verir. Bu uygulamada Facebook, Flickr ve Twitter QuickShare gibi paylaşım seçenekleri var.

Platform: iOS | Android [Ücretsiz]

Foto Makyaj (Photo makeover)

Bu uygulama ile yüzünüzde istediğiniz kadar oynama yapabilirsiniz. Yüzünüze gülümseme, üzgün veya diğer duygusal ifadeleri bu uygulama ile ekleyebilirsiniz. Ayrıca genişletme ve daraltma gibi işlemler yapabilirsiniz.

Ayrıca kötü ışık şartları düzeltmeleri ve ortam renklerini değiştirme gibi seçenekler mevcut. Foto Makyaj uygulaması sadece Facebook’ta paylaşım yapıyor.

Platform: iOS [0,99 $]

ModiFace Photo Editor

ModiFace gerçekten geniş bir alana hükmedebiliyor. Bu çok yeni uygulama ile yüz hatları, çene, burun, yanaklar, göz rengi değişim ve boyutu, diş beyazlatmak ve açık yüz lekeleri düzenleme gibi işlemler yapabilirsiniz.

ModiFace diğer uygulamalar gibi önceden ayarlanmış şablonları ile fotoğraflarınıza makyaj uygulamanızı sağlar. Ayrıca Facebook’ta paylaşmadan önce filtre ve çerçeve ekleme seçenekleri mevcut.

Platform : iOS [Ücretsiz]

Beauty Booth Pro

Bu uygulama sadece cilt düzeltme ve göz düzenleme özelliklerine sahip. Ancak pullar, konuşma balonları ve fotoğraf sınırları gibi efektler mevcut.

Bu uygulama aynı zamanda Facebook, Twitter, Instagram ve KakaoTalk için paylaşım seçenekleri sunuyor.

Platform: iOS [1,99 $] | Android [1,80 $]

Visage Lab

Bu uygulama fotoğrafınızda otomatik olarak rötuş, cilt ve göz makyajı, parlaklık giderme, kırışıklık giderme, renk arttırma ve diş beyazlatma gibi özelliklere sahip. Ancak otomatik olduğunuz için bu uygulamayı çok fazla kontrol edemiyorsunuz.

Bunların yanısıra Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, e-posta ve doğrudan indirme,paylaşım seçenekleri bu uygulamada mevcut.

Platform: iOS | Android [Ücretsiz]

Beauty Camera

Bu uygulama kötü aydınlatılmış fotoğraf konusunda size yardımcı olmanın yanısıra resmin detaylarını değiştirmenize de yardımcı olacak. Cildinizdeki pürüzleri ve noktaları düzeltebildiğiniz bu uygulama ile fotoğraflarınızı Facebook, Twitter ve e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

Platform: Android [Ücretsiz]


PicBeauty

PicBeauty lekeleri ve kırışıklıkları temizlemenin yanısıra iOS üzerinde, Facebook üzerinden ya da iMessage için paylaşmadan önce dişleri beyazlatmak için basit bir uygulama.

Platform : iOS | Android [Ücretsiz]


Sivilce Remover Fotoğraf Rötuş

Bu oldukça akıllı bir uygulama. Yapmanız gereken tek şey işaretleri veya sivilceli alanları seçmek. Seçimden sonra uygulama bütün pürüzleri kaldırıyor.

Platform: Android [Ücretsiz]